Bederní páteř

Přestože mi není příliš přes třicet, díky redakční práci a rychlému životnímu tempu jsem začala mít velice bolestivé a pravidelné problémy s bederní páteří. Vystřelující bolest a zablokovaná záda jako ve filmu Vesničko má, středisková, u pana doktora, kterého hrál mistr Hrušínský… Po xtém klasickém postupu (ortopedie – rentgen – bederní ortéza plus prášky na bolest a povolení svalového napětí – žádanka na fyzioterapii, kam vás vezmou nejdříve za pět týdnů), jsem začala chodit k Markovi na zdravotní masáže. Musím upřímně říct, že mi záda díky pečlivé, individuálně zaměřené a skutečně odborné  zdravotní masáži dokázal dát dohromady neskutečným způsobem – mnohem lépe, než kam mě kdy zavedly mé předchozí zkušenosti s ortopedií a fyzioterapií dohromady.  Děkuji Markovi a doporučuji všem, kdo neví, kudy kam a/nebo hledají skutečně dobrého a profesionálního maséra.

Jana B.

Bolest, vystřelující od lopatky, přes rameno až do ruky

Několik týdnů mě trápila úporná bolest kolem levé lopatky přes rameno do ruky. Návštěva lékaře nic nevyřešila. To se prý lidem se sedavým zaměstnáním stává často. Vyzkoušela jsem všechno, co kdo poradil, ale až masáže u pana Marka mi přinesly úlevu. Bolest ustoupila. Vřele doporučuji jak nemocným, tak i těm, kdo si chtějí zlepšit kondici.

Jitka Hronová

Běh a problém s hýžďovým svalem

Běhám a začala jsem mít problém s hýžďovým svalem. Bolest byla opradu nepříjemná. Vyzkoušela jsem ledacos. Od pokusů to rozběhat až po návštěvy fyzioterapeutky. Nakonec jsem se obrátila na Marka. Ukázal mě cviky na správné protahování a po  třech masážích a tejpování se mě úplně ulevilo. Prostě je vidět, že je nejen masér, ale i sportovec a tak mě uměl pomoci nejen masáží, ale i protahovacími cviky, které zná ze svého sportování.

Miluše Jurošková

Odblokování mezilopatkových svalů

"K Markovi jsem přišla v akutním stavu se zablokovanými zády v obasti mezi lopatkami. Bolest mi vystřelovala až do levé ruky a já skoro nebyla schopná pohybu.
    Vyhradil si na mě hodinku, během které mě namasíroval a zatejpoval. Čekala jsem, že tlak při masáži bude úměrně silný bolesti, ale k mému překvapení byla masáž spíše jemná a hladivá. "Vím, co dělám," ujistil mě Marek a já mohla jen doufat. Bezpečně vyhmátnul problematická místa a bezprostředně po masáži jsem cítila úlevu a taky velkou únavu.
    Druhý den byla záda uvolněná a bolest téměř pryč, což se žádnému masérovi předtím nepovedlo. Děkuju a vím, kam se obrátit pro první pomoc, když zase naložím na své tělo a psychiku moc."

Doporučení pana Moflára - úžasný masér

Masáže u Marka jsou pro mě příjemné i důležité, pravidelně je navštěvuji minimálně jednou za měsíc. Hlavně masáž šíje a ramen je potřebná relaxace, ale  odstraňuje také napětí a bolest v oblasti krční páteře. To je důsledek  mé náročné práce ve školství, ale také přibývajících let...

Aktivace úponů svalů zad a rukou

Doporučuji masáže Marka Moflára pro následující důvody: mnoho let jsem trpěla bolestmi rukou často jsem se pro nesnesitelné bolesti obtížně učesala, vyčistila zuby a úklidovým pracem jsem se vyhýbala pro následné bolesti často jsem užívala léky tlumící bolesti jako učitelka jsem si musela...

Po úraze páteře - poděkování

Marku, chtěla bych Vám moc poděkovat za péči kterou mě i mému manželovi poskytujete. Před 9-ti lety jsem měla úraz páteře( prasklý obratel včetně rozdrcené krycí destičky) a k tomu se ještě přidala vyhřeznutá plotýnka v bederní části páteře, kdy mi hrozila operace. Trpěla jsem nesnesitelnými...

 

Kontakt

Masáže Moflár
Náměstí Míru 19
120 00 Praha 2

+420 774 090 079

© 2015 Všechna práva vyhrazena.