Jmenuji se Marek Moflár, narodil jsem se předčasně v červenci 1990 a jsem nevidomý. Prožil jsem nádherné dětství obklopen sourozenci, kamarády  a láskou mé maminky, která mně dopřála, abych byl normálním klukem.

Jsem nevidomý aktivní sportovec. Šest let jsem se věnoval cyklistice na vrcholové úrovni a účast na paralympijských hrách v Londýně mi unikla o kousíček, kvůli smůle a nešťastnému pádu 100 metrů před cílem kvalifikačního závodu v Dánsku. Ale nevzdal jsem se a trénuji dál.

V září 2015 jsem absolvoval s trasérem Tomášem Novotným závod IRONMAN v Barceloně. Pro ty, kteří tento závod neznají - jsou to tři disciplíny 4 km plavání, 180 km na kole a 42,192 km běh.  Jako nevidomý samozřejmě nemohu závodit sám, mám tedy traséra, který plave, jede na kole a běží se mnou.

Sportovní příprava na paralympiádu v tandemech nebo na Ironmana a závody samotné nejsou snadné. Díky vlastním zkušenostem z náročné sportovní přípravy a závodů vím, že dobrá masáž může opravdu pomoci a to je můj cíl při práci s každým klientem. Chci Vám pomoci, protože mi přináší radost, když vidím, že se mým klientům daří lépe..

Absolvoval jsem střední školu Aloyse Klara v Praze, kde jsem úspěšně vystudoval obor Rekondiční a sportovní masér. Jsem přesvědčen, že díky kvalitnímu studiu a stovkách hodin praxe ve škole a se svými klienty Vám mohu nabídnout určitě více, než maséři, kteří mají pouhou rekvalifikaci. Zkušenosti mých klientů si můžete přečíst zde.

Vedu tým masérů na závodech Runtour, Teribear, Doksy Race, Pálava Race, Svěrácká desítka a dalších. Běžcům i triatlonistům provádíme předzávodní i pozávodní masáře.

Kromě masáží se mnou můžete v malé skupině i cvičit nebo můžete zvolit individuální trénink nebo cvičení. Protože sám aktivně běhám, vedu i individuální osobní běžecké tréninky směřované k vašim cílům.

Těším se na setkání s Vámi a udělám maximum pro to, aby Vám masáž ulevila od bolesti, ukáži vám cviky nebo mohu nalepit tejp.  Váš Marek

 

 


 

 

Kontakt

Masáže Moflár
Náměstí Míru 19
120 00 Praha 2

+420 774 090 079

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode